KONTAKT

Didžioji g. 38, Kėdainiai, LT-57257
Faks. +37034744100
Mob. +37067573191
E-post info@lineja.com
www.lineja.com


Reg. kood: 302626917
KMKR nr.: LT100006144519
ak.: LT937300010126909011
panga kood: 73000
AB Swedbank
SWIFT HABA LT22

Kirjutage meile

Direktor

Gediminas Norkus

Gediminas Norkus
Suuremõõtmelised koormad
Mob: +370 675 73191
Faks:+370 347 44100
E-post: gediminas@lineja.com

Administratsioon

Finantsdirektor Administraator
Jurgita Norkienė Ugnė Simonavičienė
Mob: +370 618 17414 Mob: +370 655 05536
Faks:+370 347 44100 Faks:+370 347 44100
E-post: payments@lineja.com E-post: info@lineja.com

 

Arvepidaja
Evelina Laurinavičienė
Mob. +370 681 69763
Faks: +370 347 44100
E-post: saskaitos@lineja.com

Juhatus

Ekspedeerimisjuhataja Ekspedeerimise tegevjuht
Vytautas Gliaubicas Domas Liubomirskas
Täiskoormad Leedus Täiskoormad – Leedu, Läti
Mob: +370 602 45197 Mob: +370 672 66922
Faks:+370 347 44100 Faks:+370 347 44100
E-post: logistika@lineja.com E-post: domas@lineja.com

 

Ekspedeerimise tegevjuht Ekspedeerimise tegevjuht
Linas Patapas Raimondas Juknevičius
Täiskoormad – Leedu, Läti Täis- ja osakoormad – Poola, Lääne-Euroopa
Mob: +370 601 99938 Mob: +370 640 16616
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-post: linas@lineja.com E-post: raimondas@lineja.com

 

Ekspedeerimise tegevjuht Transpordi tegevjuht
Mindaugas Gelažauskas Justina Adomavičiutė
Täiskoormad Leedus Täis- ja osakoormad – Läti, Eesti
Mob. +370 646 14144 Mob. +370 655 65606
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-post: mindaugas@lineja.com E-post: transport@lineja.com

 

Transpordi tegevjuht Transpordi tegevjuht
Kirilas Voščevas Martynas Šeštokas
Täiskoormad Leedus Täiskoormad Leedus
Mob. +370 655 75070 Mob. +370 633 43347
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-post: kirilas@lineja.com E-post: martynas@lineja.com

 

Transpordi tegevjuht Transpordi tegevjuht
Tautvydas Gargasas Dovilė Ovarienė
Osakoormad Leedus Täiskoormad Leedus
Mob. +370 685 21124 Mob. +370 655 51524
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-post: daliniai@lineja.com E-post: vaidas@lineja.com

 

Ekspedeerimise tegevjuht Transpordi tegevjuht
Narūnas Juodenis Egidijus Lankauskas
Täis- ja osakoormad – Hispaania, Portugal, Prantsusmaa, Lääne-Euroopa Osakoormad Leedus
Mob. +370 63001300 Mob. +370 65715711
Faks:+370 347 44100 Faks:+370 347 44100
E-post: cargo@lineja.com E-post: daliniai2@lineja.com

 

Ülepaisutatud lasti tegevjuht Transpordi tegevjuht
Nerijus Petras Čimbaras Indrė Krunkauskienė
Ülepaisutatud ja raskete veoste Täis- ja osakoormad – Läti, Eesti
Mob.+370 657 15715 Mob.+37064050699
Faks:   +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-post: nerijus@lineja.com E-post:transport2@lineja.com

 

Transpordi tegevjuht
Vaida Bačinskaitė
Täiskoormad – Leedu, Läti
Mob: +37065666174
Faks: +370 347 44100
E-post: vaida@lineja.com

Raamatupidamine

Pearaamatupidaja Raamatupidaja
Vida Uogintė Jurgita Uogintaitė
Tel.+370 347 55971 Tel.+370 347 55971
Mob. +370 611 52850 Mob. +370 630 71525
E-post: info@finarta.lt E-post: info@finarta.lt