KONTAKT

ul. Didžioji 38, LT-57257 Kiejdany
Fax: +37034744100
Tel. komórkowy: +37067573191
E-mail:  info@lineja.com
www.lineja.com


Uzņ. reģ. Nr. 302626917
NIP: LT100006144519
R.r.: LT937300010126909011
Kod banku: 73000
AB Swedbank
SWIFT HABA LT22

Napisz do nas

Dyrektor

Gediminas Norkus

Gediminas Norkus
Ładunki ponadgabarytowe
Mob: +370 675 73191
Fax:+370 347 44100
E-mail: gediminas@lineja.com

Administracja

Dyrektora Finansowy Administrator
Jurgita Norkienė Ugnė Simonavičienė
Mob: +370 618 17414 Mob: +370 655 05536
Fax:+370 347 44100 Fax:+370 347 44100
E-mail: payments@lineja.com E-mail: info@lineja.com

 

Księgowy
Evelina Laurinavičienė
Mob. +370 681 69763
Fax: +370 347 44100
E-mail: saskaitos@lineja.com

Zarządzanie

Kierownik ds. ekspedycji Menadżer ekspedycji
Vytautas Gliaubicas Domas Liubomirskas
Całopojazdowe ładunki na Litwie Całopojazdowe ładunki – Litwa, Łotwa
Mob: +370 602 45197 Mob: +370 672 66922
Fax:+370 347 44100 Fax:+370 347 44100
E-mail: logistika@lineja.com E-mail: domas@lineja.com

 

Menadżer ekspedycji Menadżer ekspedycji
Linas Patapas Raimondas Juknevičius
Całopojazdowe ładunki – Litwa, Łotwa Całopojazdowy, częściowy załadunek – Polska, Europa Zachodnia
Mob: +370 601 99938 Mob: +370 640 16616
Fax: +370 347 44100 Fax: +370 347 44100
E-mail: linas@lineja.com E-mail: raimondas@lineja.com

 

Menadżer ekspedycji Menadżer transportu
Mindaugas Gelažauskas Justina Adomavičiutė
Całopojazdowe ładunki na Litwie Całopojazdowy, częściowy załadunek – Łotwa, Estonia
Mob. +370 646 14144 Mob. +370 655 65606
Fax: +370 347 44100 Fax: +370 347 44100
E-mail: mindaugas@lineja.com E-mail: transport@lineja.com

 

Menadżer transportu Menadżer transportu
Kirilas Voščevas Martynas Šeštokas
Całopojazdowe ładunki na Litwie Całopojazdowe ładunki na Litwie
Mob. +370 655 75070 Mob. +370 633 43347
Fax: +370 347 44100 Fax: +370 347 44100
E-mail: kirilas@lineja.com E-mail: martynas@lineja.com

 

Menadżer transportu Menadżer transportu
Tautvydas Gargasas Dovilė Ovarienė
Częściowe ładunki na Litwie Całopojazdowe ładunki na Litwie
Mob. +370 685 21124 Mob. +370 655 51524
Fax: +370 347 44100 Fax: +370 347 44100
E-mail: daliniai@lineja.com E-mail:  cargo1@lineja.com

 

Menadżer ekspedycji Menadżer transportu
Narūnas Juodenis Egidijus Lankauskas
Całopojazdowy, częściowy załadunek – Hiszpania, Portugalia, Francja, Europa Zachodnia Częściowe ładunki na Litwie
Mob. +370 63001300 Mob. +370 65715711
Fax:+370 347 44100 Fax:+370 347 44100
E-mail: cargo@lineja.com Email: daliniai2@lineja.com

 

Ładunków ponadgabarytowych menadżer Menadżer transportu
Nerijus Petras Čimbaras Indrė Krunkauskienė
Ładunki ponadgabarytowych i ciężkich Całopojazdowy, częściowy załadunek – Łotwa, Estonia
Mob.+370 657 15715 Mob.+37064050699
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-mail:nerijus@lineja.com E-mail:transport2@lineja.com

 

Menadżer transportu
Vaida Bačinskaitė
Całopojazdowe ładunki – Litwa, Łotwa
Mob: +37065666174
Fax: +370 347 44100
E-mail: vaida@lineja.com

 

Księgowość

Starszy Księgowa Księgowa
Vida Uogintė Jurgita Uogintaitė
Tel.+370 347 55971 Tel.+370 347 55971
Mob. +370 611 52850 Mob. +370 630 71525
E-mail: info@finarta.lt E-mail: info@finarta.lt