Kontaktai

Didžioji g. 38, Kėdainiai, LT-57257
Fax.+37034744100
Mob.+37065505536
El.p. info@lineja.com


Vilniaus filialas.
Sėlių g. 33, 2 a.,
LT- 08109
Mob.+37065505536
El.p. info@lineja.com


Įm.k: 302626917
PVM mok. k.: LT100006144519
a/s: LT937300010126909011
b/k: 73000
AB Swedbank
SWIFT HABA LT22

Parašykite mums

Direktorius

Gediminas Norkus

Gediminas Norkus
Direktorius
Mob: +370 675 73191
Faks:+370 347 44100
E-mail: gediminas@lineja.com

Administracija

Finansų direktorė Administratorė
Jurgita Norkienė Ugnė Simonavičienė
Mob: +370 618 17414 Mob: +370 655 05536
Faks:+370 347 44100 Faks:+370 347 44100
E-mail: payments@lineja.com E-mail: info@lineja.com

 

Apskaitininkė
Evelina Laurinavičienė
Mob. +370 681 69763
Faks: +370 347 44100
E-mail: saskaitos@lineja.com

Vadyba

Ekspedicijos vadovas  Vietinių pervežimų skyriaus vadovas
Vytautas Gliaubicas  Mindaugas Gelažauskas
Pilni kroviniai Lietuvoje  Pilni kroviniai  Lietuvoje
Mob: +370 602 45197  Mob. +370 646 14144
Faks:+370 347 44100  Faks: +370 347 44100
E-mail: logistika@lineja.com  E-mail: mindaugas@lineja.com

 

Ekspedicijos vadybininkas Ekspedicijos vadybininkas
Linas Patapas Raimondas Juknevičius
Pilni kroviniai – Lietuva, Latvija Pilni, daliniai kroviniai-Lenkija, Vakarų Europa
Mob: +370 601 99938 Mob: +370 640 16616
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-mail: linas@lineja.com E-mail: raimondas@lineja.com

 

Transporto vadybininkas Transporto vadybininkė
Egidijus Lankauskas Justina Adomavičiutė
Daliniai kroviniai Lietuvoje Pilni, daliniai kroviniai – Latvija, Estija
Mob. +370 657 15711 Mob. +370 655 65606
Faks:+370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-mail: cargo1@lineja.com E-mail: transport@lineja.com

 

Transporto vadybininkas Transporto vadybininkas
Kirilas Voščevas Martynas Šeštokas
Pilni kroviniai  Lietuvoje Pilni kroviniai  Lietuvoje
Mob. +370 655 75070 Mob. +370 633 43347
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-mail: kirilas@lineja.com E-mail: martynas@lineja.com

 

Transporto vadybininkas Transporto vadybininkė
Tautvydas Gargasas Dovilė Ovarienė
Daliniai kroviniai  Lietuvoje Pilni kroviniai  Lietuvoje
Mob. +370 685 21124 Mob. +370 655 51524
Faks: +370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-mail: daliniai@lineja.com E-mail: cargo1@lineja.com

 

Ekspedicijos vadybininkas Transporto vadybininkė
Narūnas Juodenis Vaida Bačinskaitė
Vakarų Europa Pilni kroviniai – Lietuva, Latvija
Mob. +370 630 01300 Mob. +37065666174
Faks:+370 347 44100 Faks: +370 347 44100
E-mail: cargo@lineja.com  E-mail: vaida@lineja.com

 

Negabaritinių krovinių vadybininkas
Nerijus Petras Čimbaras
Negabaritiniai ir sunkiasvoriai kroviniai
Mob. +370 657 15715
Faks: +370 347 44100
E-mail: nerijus@lineja.com

 

Buhalterija

Vyr. buhalterė Buhalterė
Vida Uogintė Jurgita Uogintaitė
Tel.+370 347 55971 Tel.+370 347 55971
Mob. +370 611 52850 Mob. +370 630 71525
E-mail: info@finarta.lt E-mail: info@finarta.lt