Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/linejatr/domains/lineja.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/linejatr/domains/lineja.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571
KONTAKTI | Linėja transport

KONTAKTI

Didžioji iela 38, Ķēdaiņi, LT-57257
Fakss: +37034744100
Mob. tālrunis: +37067573191
E-pasts: info@lineja.com
www.lineja.com


Uzņ. reģ. Nr. 302626917
PVN maks. reģ. Nr.: LT100006144519
n. k.: LT937300010126909011
b. k. 73000
AB Swedbank
SWIFT HABA LT22

Rakstiet mums

Direktors

Gediminas Norkus

Gediminas Norkus
Negabarītu kravas
Mob: +370 675 73191
Fakss:+370 347 44100
E-pasts: gediminas@lineja.com

Administrācija

Finanšu direktors Administrātore
Jurgita Norkienė Ugnė Simonavičienė
Mob: +370 618 17414 Mob: +370 655 05536
Fakss:+370 347 44100 Fakss:+370 347 44100
E-pasts: payments@lineja.com E-pasts: info@lineja.com

 

Grāmatvede
Evelina Laurinavičienė
Mob. +370 681 69763
Fakss: +370 347 44100
E-pasts: saskaitos@lineja.com

Vadība

Ekspedīcijas vadītājs Ekspedīcijas menedžeris
Vytautas Gliaubicas Domas Liubomirskas
Pilnas kravas – Lietuva Pilnas kravas – Lietuva, Latvija
Mob: +370 602 45197 Mob: +370 672 66922
Fakss:+370 347 44100 Fakss:+370 347 44100
E-pasts: logistika@lineja.com E-pasts: domas@lineja.com

 

Ekspedīcijas menedžeris Ekspedīcijas menedžeris
Linas Patapas Raimondas Juknevičius
Pilni kroviniai – Lietuva, Latvija Pilnas, daļēji pilnas kravas-Polija, Rietumeiropa
Mob: +370 601 99938 Mob: +370 640 16616
Fakss: +370 347 44100 Fakss: +370 347 44100
E-pasts: linas@lineja.com E-pasts: raimondas@lineja.com

 

Ekspedīcijas menedžeris Transporta menedžeris
Mindaugas Gelažauskas Justina Adomavičiutė
Pilnas kravas – Lietuva Pilnas, daļēji pilnas kravas – Latvija, Igaunija
Mob. +370 646 14144 Mob. +370 655 65606
Fakss: +370 347 44100 Fakss: +370 347 44100
E-pasts: mindaugas@lineja.com E-pasts: transport@lineja.com

 

Transporta menedžeris Transporta menedžeris
Kirilas Voščevas Martynas Šeštokas
Pilnas kravas – Lietuva Pilnas kravas – Lietuva
Mob. +370 655 75070 Mob. +370 633 43347
Fakss: +370 347 44100 Fakss: +370 347 44100
E-pasts: kirilas@lineja.com E-pasts: martynas@lineja.com

 

Transporta menedžeris Transporta menedžeris
Tautvydas Gargasas Dovilė Ovarienė
Daļēji pilnas kravas Lietuvā Pilnas kravas – Lietuva
Mob. +370 685 21124 Mob. +370 655 51524
Fakss: +370 347 44100 Fakss: +370 347 44100
E-pasts: daliniai@lineja.com E-pasts: cargo1@lineja.com

 

Ekspedīcijas menedžeris Transporta menedžeris
Narūnas Juodenis Egidijus Lankauskas
Pilnas – daļēji pilnas kravas – Spānija, Portugāle, Francija, Rietumeiropa Daļēji pilnas kravas Lietuvā
Mob. +370 63001300 Mob. +370 65715711
Fakss:+370 347 44100 Fakss:+370 347 44100
E-pasts: cargo@lineja.com E-pasts: daliniai2@lineja.com

 

Lielgabarīta kravu menedžeris Transporta menedžeris
Nerijus Petras Čimbaras Indrė Krunkauskienė
Lielgabarīta un smagsvara kravas Pilnas, daļēji pilnas kravas – Latvija, Igaunija
Mob.+370 657 15715 Mob.+37064050699
Fakss: +370 347 44100 Fakss: +370 347 44100
E-pasts:nerijus@lineja.com E-pasts:transport2@lineja.com

 

Transporta menedžeris
Vaida Bačinskaitė
Pilnas kravas – Lietuva, Latvija
Mob: +37065666174
Fakss: +370 347 44100
E-pasts: vaida@lineja.com

 

Grāmatvedība

Galv. Grāmatvede Grāmatvede
Vida Uogintė Jurgita Uogintaitė
Tel.+370 347 55971 Tel.+370 347 55971
Mob. +370 611 52850 Mob. +370 630 71525
E-pasts: info@finarta.lt E-pasts: info@finarta.lt